Kancelaria prawna Kraków – Przyjazna kancelaria prawna w Krakowie.

Kancelaria prawna Kraków.
Szukasz kancelarii prawnej w Krakowie? Już dłużej nie musisz.

Zaufana kancelaria prawna w Krakowie?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Kraków jest dużym miastem. Klient może wybierać wśród wielu innych kancelarii. Dlaczego zatem warto wybrać właśnie nas?

1. Wygodny dojazd.

Nasza kancelaria mieści się tuż przy głównym szlaku komunikacyjnym miasta Krakowa – ul. Opolskiej. Dotarcie do nas nie powinno być więc zadaniem trudnym. Dla osób podróżujących komunikacją miejską istotne będzie to, że przy samym początku ulicy, przy której znajduje się nasza kancelaria ulokowany jest przystanek komunikacji miejskiej.

Klienci z innych miast niż Kraków jak m.in. Skawiny mają możliwości dotarcia do nas z wykorzystaniem obwodnicy w czasie ok. 15 min.

2. Darmowy parking.

Problemem większości miejsc w Krakowie jest brak miejsc postojowych – szczególnie darmowych. Nawet jeżeli uda się zaparkować w okolicach rynku wiązać będzie się to z dodatkową opłatą, bowiem większość ulic objęta jest płatnymi strefami parkingowymi miasta Krakowa.

Nasza kancelaria dysponuje zaś własnymi miejscami postojowymi. Ogólnodostępne miejsca postojowe znajdują się też pod samą kancelarią (kancelaria prawna Kraków, ul. Gdyńska 28 – zjazd z ul. Opolskiej).

3. Podejście do klienta.

Wiemy, że niestety niektóre krakowskie kancelarie traktują swoich klientów jak petentów.

My zaś cenimy jednakowo wszystkich – osoby korzystające z usług naszej kancelarii mogą kontaktować się z nami nawet przez 7 dni w tygodniu. Nie obrażamy się więc jeżeli trzeba odpisać na e-mail w niedzielę czy w sobotę wieczorem. Wasze problemy są dla nas tak samo ważne jak i dla Was.

Udzielamy zawsze wyczerpujących porad i staramy się odnieść do wszystkich wątpliwości naszych klientów.

4. Profesjonalizm.

Usługi w naszej kancelarii świadczone są tylko przez doświadczonych prawników, absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Staramy się aby do prowadzenia danych spraw przydzielać osoby, które w danej dziedzinie charakteryzują się praktycznym doświadczeniem.

5. Możliwość odbycia spotkań w siedzibie kancelarii również w soboty.

Wiemy, że dużo z Was ma problemy z tym aby zwolnić się z pracy, czy dotrzeć do nas już po jej zakończeniu. Dlatego też istnieje możliwość umówienia się na spotkanie również po 17:00 oraz w soboty. Terminy ustalane są telefonicznie.

6. Kancelaria prawna Kraków – nie wierz tylko swojej przeglądarce.

Żyjemy w dobie internetu. Urządzenia z nim powiązane zdecydowanie ułatwiają życie. Nie podpowiedzą Ci one jednak kto będzie właściwym wyborem jeżeli idzie o prawnika. Nie obawiaj się kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Poznaj nas.

Kancelaria prawna Kraków – ul. Radzikowskiego 100J/1.

tel. 791 753 781

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.