Kancelaria Kraków – prawnicy w De Iure

De Iure – Kancelaria Kraków

Zespół naszej kancelarii stanowią tylko doświadczeni prawnicy. Czy to prawo budowlane, prawo rodzinne czy też prawo spadkowe – dla nas nie stanowi to różnicy.

Prawnicy w naszej kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w wielu gałęziach prawa – w szczególności w prawie administracyjnym, gospodarczym oraz rodzinnym. W sprawach nietypowych współpracujemy także z innymi krakowskimi kancelariami, ponieważ zawsze robimy wszystko aby zapewnić klientom naszej kancelarii obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Kancelaria Kraków De Iure - ul. Gdyńska 28
Kancelaria De Iure – Kraków, ul. Gdyńska 28

Zatem czy chodzi tylko o uzyskanie pozwolenia na budowę, wystąpienie o alimenty, o zachowek czy też pełną obsługę spraw spółki kapitałowej – jesteśmy do waszej dyspozycji.

Pracujemy przez siedem dni w tygodniu. Nie stanowi więc dla nas problemu umówienie się z klientem na spotkanie w sobotni poranek czy niedzielny wieczór jeżeli sprawa nie może czekać.

Jeżeli zaś klient z uwagi na brak czasu nie ma możliwości spotkania się z nami oferujemy komunikację drogą elektroniczną. Nasi prawnicy odpisują na maile przez 7 dni w tygodniu (do godz. 22:00).

Zlecona nam sprawa jest zawsze przydzielana konkretnemu prawnikowi. Jednakże na znacznej części etapów konsultowna jest z udziałem całego zespołu. Takie rozwiązanie zapobiega możliwości tego, że coś umknie naszej uwadze – pozwala też na opracowanie najlepszej możliwej w sprawie taktyki.

Adres:
Kancelaria Kraków, ul. Gdyńska 28

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej kancelarii. Wszelkie dane kontaktowe znajdą Państwo tutaj

Kancelaria Krakow – Kancelaria De Iure.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.