Doświadczeni prawnicy w sprawach rodzinnych.

Sprawy rodzinne? Chętnie pomożemy.

Rozwód Kraków
Rozwód Kraków . Zapraszamy na ul. Gdyńską 28 w Krakowie.

Rozwody, alimenty, ustalenie ojcostwa, władza rodzicielska.

Dlaczego warto skorzystać z usług prawnika?

Świadomość podejmowanych przez siebie kroków i ich konsekwencji jest bardzo ważna. Skutki niektórych czynności podejmowanych w procesie mogą być nieodwracalne.
Tymczasem sprawy rozwodowe są źródłem bardzo wielu emocji, które często prowadzą do podejmowania decyzji wręcz szkodliwych dla stron.

Są to bez wątpienia jedne z cięższych chwil w życiu człowieka, wobec czego warto zapewnić sobie na ten czas wsparcie doświadczonego profesjonalisty.

Kwestie formalne i czas trwania procesu.

Na długość postępowania rozwodowego (jak również i innych postępowań w sprawach rodzinnych) wpłynąć mogą także często popełniane błędy, dlatego tak istotnym jest aby nawet zwyczajne pismo procesowe składane do sądu sporządzone było zgodnie z wymogami prawa procesowego..

Rozwód Kraków, a warunki formalne pozwu
rozwód, a warunki formalne pozwu.

Doświadczony pełnomocnik bez wątpienia jest w stanie przyczynić się do skrócenia postępowania oraz pomóc w uzyskaniu korzystniejszego wyroku. Jest to szczególnie ważne gdy w grę wchodzi opieka nad dziećmi, czy podział wspólnego majątku.

Prawda i mity.

Wbrew obiegowym opiniom w wielu przypadkach otrzymanie rozwodu  (przy umiejętnym jego prowadzeniu) może być możliwe już na pierwszej rozprawie.
Fakt, iż jedna ze stron nie godzi się na rozwód również mało kiedy jest okolicznością mającą znaczenie. Odsetek spraw, w których rozstanie się z partnerem lub partnerką okaże się niemożliwe jest znikomy.

Pozostawanie zatem w związku z obawy o trudności rozwodowe jest najczęściej zupełnie nieuzasadnione – w szczególności zważając na to, że wiąże się ono zazwyczaj z uszczerbkiem nie tylko dla samych skłóconych małżonków ale również i ich wspólnych dzieci.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej pomocy – jesteśmy do dyspozycji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zostaw nam swój numer.
Oddzwonimy!
[contact-form-7 id=”787″ title=”Kontakt dol strony”]

 

Kraków, ul. Gdyńska 28

tel. (+48) 507 936 099

sekretariat@kancelaria-prawna-krakow.pl

Przydatne linki:

Sąd Okręgowy Kraków – http://www.krakow.so.gov.pl/

Krótki artykuł o rozwodzie zamieszczony na stronie www naszej kancelarii – rozwód kraków

Zdjęcia pochodzą z serwisu http://www.foter.com/